0 x


0 x

0 x

0 x

Viguera

Viguera Espadrilles Dames 2114 Led,...

Viguera Espadrilles
Dames 2114 Led, Maat: 39, Materiaal: Leer, Kleur: Beige

Klik afbeelding om te vergroten

Viguera Espadrilles Dames 2114 Led, Maat: 39, Materiaal: Leer, Kleur: Beige

Stap in stijl met de VIGUERA 2114 LED espadrilles! Deze beige schoenen zijn gemaakt van leer en hebben een comfortabele voering van textiel en leer. De voorvoet is afgewerkt met een goudkleurig element voor een chique touch. De rubberen en jute afwerking zorgt voor een goede grip en extra steun. Perfect voor een zomerse dag in de stad of een ontspannen dagje op het strand. Combineer deze espadrilles met een luchtige zomerjurk of een trendy jeans voor een casual-chique look. Met de VIGUERA 2114 LED ben je klaar voor elke gelegenheid!

sku: ASM282394

€ 99,95
20% off
€ 79,95
inclusief : 21% btw.
op voorraad
door:
Van den Assem
  • 36
  • 38
  • 39

'Het Van den Assem-gevoel heeft alles te maken met mensen verblijden. Onze medewerkers, het hart van ons bedrijf, snappen dat. Wij kunnen de mooiste schoenen inkopen, maar zonder onze mensen op de werkvloer zijn we kansloos.

Hoeveel we niet hebben geïnvesteerd in het interieur van onze winkels! Niet om meer schoenen te verkopen, maar om de klanten een bijzondere beleving te geven. Onze winkels hebben een ziel, ons bedrijf heeft een ziel. Alles wat we doen, komt recht uit ons hart. Het is allemaal emotie.'

'Wij ademen schoenen.' - Berry van den Assem

€ 79,95 20% off (€ 99,95)