Klik afbeelding om te vergroten
O'dare Agata Lichtgrijs/Zilver
Deze handgemaakte ballerina van Odare model Agata is perfect voor wie op zoek is naar een klassieke schoen met verfijnde details en een vleugje glamour. Het bovenwerk is uitgevoerd in hoogwaardig lichtgrijs suède en bezaaid met zilveren mini-studs, die een sophisticated effect creëren. De subtiele glans van de studs voegt net dat beetje
sku: VAD4202.5.2
Sinds 1884 is de familie van Arendonk al actief in de schoenenwereld.
Toen nog als één van de grootste schoenenproducenten van Nederland, maar door de komst van de bezetter in '40-'45 is de fabriek verloren gegaan en is men later enkel als retailer verder gegaan in het Brabantse en Groningse land.
Men opereert onder 3 formules; Van Arendonk, P'Leisure (deze laatste richt zeer meer op sportschoenen, sneakers en aanverwante artikelen) en Smits Schoenen in Arnhem. Tevens heeft men sinds enkele jaren 2 shop-in-shops bij Jansen-Noy in Sevenum en bij Bastiaansen Modestad in Bavel.
Van Arendonk is nog steeds een familie bedrijf en wordt gerund door Danielle van Arendonk en Danielle's echtgenoot David Peeters.
Van Arendonk heeft zich gespecialiseerd in het midden/hoogsegment dames-en herenschoenen in combinatie met aanverwante accessoires. (tassen, riemen, verzorgingsproducten)
Dit heeft geresulteerd in een ruime collectie schoenen en accessoires die meer dan 100 merken voortbrengt. Een greep uit deze merken: UGG, (Floris) van Bommel, Nubikk, Via Vai, Magnanni, Santoni, Mason Garments, Sendra en Adidas.
Tevens is de vestiging Groningen 'Authorized Van Bommel Shop'.
Eerder bekeken producten (1)
Piccolino voor: Nette Kinderschoenen - Merkschoenen voor kinderen - Exclusieve Kinderschoenen
