Klik afbeelding om te vergroten
Lina Locchi Espadrilles Dames L1374, Maat: 37, Materiaal: Leer, Kleur: Goud
Stap in stijl de zomer in met de L1374 espadrilles van LINA LOCCHI! Deze trendy bruine espadrilles zijn van suède met een gespsluiting rond de enkel om de schoen passend te maken. De 5 centimeter hoge jute sleehak geeft een elegante uitstraling, maar lopen ook nog eens fantastische. Met het voetbed van leer en de zool van rubber zijn ze gripvast en comfortabel. Met deze schoenen ben je helemaal klaar voor de zomer!
sku: ASM282389
'Het Van den Assem-gevoel heeft alles te maken met mensen verblijden. Onze medewerkers, het hart van ons bedrijf, snappen dat. Wij kunnen de mooiste schoenen inkopen, maar zonder onze mensen op de werkvloer zijn we kansloos.
Hoeveel we niet hebben geïnvesteerd in het interieur van onze winkels! Niet om meer schoenen te verkopen, maar om de klanten een bijzondere beleving te geven. Onze winkels hebben een ziel, ons bedrijf heeft een ziel. Alles wat we doen, komt recht uit ons hart. Het is allemaal emotie.'
'Wij ademen schoenen.' - Berry van den Assem
Piccolino voor: Nette Kinderschoenen - Merkschoenen voor kinderen - Exclusieve Kinderschoenen