0 x


0 x

0 x

0 x

Gabor

Gabor Sandalen met Hak Dames 340

Gabor Sandalen met Hak Dames 340

Klik afbeelding om te vergroten

Gabor Sandalen met Hak Dames 340

Stap stijlvol de lente en zomer in met de GABOR sandalen 340. Deze elegante sandalen met puntige neus en slangenprint zijn perfect voor een dagje shoppen of een zomerse lunch met vriendinnen. De suède buitenkant en leren binnenkant zorgen voor een comfortabele pasvorm, terwijl de blokhak van 5 cm je net dat beetje extra hoogte geeft. De handige gesp sluiting houdt alles stevig op zijn plek. Combineer ze met een luchtige midi-jurk of een stijlvolle culotte voor een moeiteloze look. De rubberen zool biedt grip, zodat je zorgeloos kunt genieten van zonnige dagen.

sku: ASM311060

€ 139,99
40% off
€ 83,99
inclusief : 21% btw.
op voorraad
door:
Van den Assem
  • 36
  • 37
  • 38
  • 38,5
  • 40
  • 40,5
  • 41
  • 42

'Het Van den Assem-gevoel heeft alles te maken met mensen verblijden. Onze medewerkers, het hart van ons bedrijf, snappen dat. Wij kunnen de mooiste schoenen inkopen, maar zonder onze mensen op de werkvloer zijn we kansloos.

Hoeveel we niet hebben geïnvesteerd in het interieur van onze winkels! Niet om meer schoenen te verkopen, maar om de klanten een bijzondere beleving te geven. Onze winkels hebben een ziel, ons bedrijf heeft een ziel. Alles wat we doen, komt recht uit ons hart. Het is allemaal emotie.'

'Wij ademen schoenen.' - Berry van den Assem

€ 83,99 40% off (€ 139,99)