0 x


0 x

0 x

0 x

Gabor

Gabor Enkellaarsjes Dames 680.3,...

Gabor Enkellaarsjes
Dames 680.3, Maat: 41, Materiaal: Leer, Kleur: Cognac

Klik afbeelding om te vergroten

Gabor Enkellaarsjes Dames 680.3, Maat: 41, Materiaal: Leer, Kleur: Cognac

De GABOR 680.2 enkellaarzen zijn perfect voor dames die op zoek zijn naar stijlvolle schoenen met een vleugje cognac. Met een ronde neus en een beklede blokhak van 5 centimeter geven deze laarzen je een elegante uitstraling. De buitenkant is gemaakt van hoogwaardig leer, terwijl de binnenkant is gevoerd met zacht leer en textiel voor ultiem comfort. Met een schachthoogte van 15 centimeter en een handige ritssluiting zijn deze laarzen gemakkelijk aan en uit te trekken. De rubberen zool zorgt voor goede grip en stabiliteit. Combineer deze enkellaarzen met een mooie jeans en een oversized trui voor een trendy look. Perfect voor dagelijks gebruik en een avondje uit!

sku: ASM251315

€ 149,95
30% off
€ 104,99
inclusief : 21% btw.
op voorraad
door:
Van den Assem
  • 37
  • 38
  • 38,5
  • 39
  • 40
  • 40,5
  • 41
  • 43

'Het Van den Assem-gevoel heeft alles te maken met mensen verblijden. Onze medewerkers, het hart van ons bedrijf, snappen dat. Wij kunnen de mooiste schoenen inkopen, maar zonder onze mensen op de werkvloer zijn we kansloos.

Hoeveel we niet hebben geïnvesteerd in het interieur van onze winkels! Niet om meer schoenen te verkopen, maar om de klanten een bijzondere beleving te geven. Onze winkels hebben een ziel, ons bedrijf heeft een ziel. Alles wat we doen, komt recht uit ons hart. Het is allemaal emotie.'

'Wij ademen schoenen.' - Berry van den Assem

€ 104,99 30% off (€ 149,95)