Klik afbeelding om te vergroten
Floris van Bommel, Sfw-10128 Noppi
Ontdek de SFW-10128 NOPPI sneakers van Floris van Bommel, perfect voor dames die houden van een retro touch. Deze lage sneakers met een ronde neus en vetersluiting zijn ideaal voor een herfstwandeling in het park of een gezellige winterse stadswandeling. De buitenkant van suède met een slangenprint in taupe geeft je outfit een stijlvolle twist. Binnenin zorgt het leren materiaal voor comfort, terwijl het uitneembare voetbed extra gemak biedt. De platte rubberen zool maakt ze perfect voor een dagje shoppen. Combineer met een warme wollen trui en een trendy jeans voor een complete look.
sku: ASM328002
'Het Van den Assem-gevoel heeft alles te maken met mensen verblijden. Onze medewerkers, het hart van ons bedrijf, snappen dat. Wij kunnen de mooiste schoenen inkopen, maar zonder onze mensen op de werkvloer zijn we kansloos.
Hoeveel we niet hebben geïnvesteerd in het interieur van onze winkels! Niet om meer schoenen te verkopen, maar om de klanten een bijzondere beleving te geven. Onze winkels hebben een ziel, ons bedrijf heeft een ziel. Alles wat we doen, komt recht uit ons hart. Het is allemaal emotie.'
'Wij ademen schoenen.' - Berry van den Assem
Piccolino voor: Nette Kinderschoenen - Merkschoenen voor kinderen - Exclusieve Kinderschoenen
